Özellikle pandemi döneminden başlamak üzere çikolata sektöründeki artışa dikkat çeken Beyoğlu Çikolata ekibi, Dünya’nın içinde bulunduğu durumlar göz önüne alındığında insanların biyolojik açıdan kendilerini mutlu hissetmeleri için çikolata ve buna bağlı ürünlere daha fazla talep gösterdiklerinin bir yansıması olarak 2019-2022 arasında sektördeki iki kat artışa dikkat çekti.

Yılların verdiği deneyimle tüketici taleplerine en iyi şekilde karşılık veren Beyoğlu Çikolata’nın yönetim kurulundan yapılan açıklamada, gıda sektöründe global ölçekteki başarılarında konuyu geniş açıdan ele alarak ilerlediklerine yer verildi. Temel prensiplerini tedarik zincirlerinden gıda güvenliğine kadar Dünya standartlarının da üstüne konumlandıran şirket, yaptığı yatırımlarla sektöre öncü olmaya devam edeceklerini vurguladı.

“Dünya’nın mutluluk odağı olmaya devam edeceğiz,” şeklinde bir şiar ile emin adımlarla yürüdükleri yollara farklı imkanlar, değişik yatırımlar ve yenilikçi fikirlerle adından sıkça söz ettiren Beyoğlu Çikolata’dan yapılan açıklama ümitvar bir temele dayanan Mutluluk eşittir Çikolata sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR